I stało się. Dokładnie rok temu pojawił się pierwszy wpis na witrynie otworz-oczy.org. Sama idea tego projektu jest o wiele starsza, ale formalnie myśl stała się słowem dokładnie rok temu (a ku ścisłości bitem / bajtem). Niezmiernie ciesze się, że tylu ludzi trafiło na ten blog, że padło tyle ciepłych komentarzy, a zarazem i sporo gorzkich, ale za każdym razem były to szczere słowa, które napędzały mnie do działania. Dziękuje wszystkim, którzy śledzą i promują o-O. Za nami rok - przed nami wieczność. Mam nadzieje, że nie jeden raz wpis narobi zamieszania i szumu i skłoni do przemyśleń i otwarcia się na pewne aspekty z innej niż kształtowanej przez media strony. W ciągu tego roku poznałem wielu wspaniałych ludzi i wiele udało się nam pozmieniać. Mam nadzieje, że to dopiero wierzchołek góry lodowej w działaniach o-O. Z tej okazji przedstawiam RAPORT.
Do tej pory strona miała prawie 224 tys wizyt oraz ponad 420 tys odsłon. Miesięcznie mamy prawie 60 tys odwiedzin (raport z ostatnich miesięcy) a w ciągu doby odsłania się nas ok 1500 krotnie. Nie są to może statystyki na miarę Onet-u, ale tu nie chodzi o ilość. Lista mailingowa sięga swoimi skrzydłami prawie 400 osób, zatem stałych czytelników już się uzbierało. Rekordy czytelności pobił artykuł Niska Półka - niestety już niedostępny - przeczytani go ponad 42 tys razy! Zostawiliście tutaj ponad 800 komentarzy, z czego na chwile teraźniejszą zaakceptowałem 727! I cała przygoda do tej pory była zagrożona 1 sprawą sądową. Pełen sukces i oby tak dalej!
Ubiegły rok był pełen wrażeń. Było gorąco z wolnością internetu, pojawiła się afera szczepionkowa, zaczęły się pierwsze poważne krzyki z GMO oraz Codex Alimentarius. To ogrom działań i pracy, który mam nadzieje zaskutkuje korzystnie dla nas - polaków i europejczyków. Ramie w ramie z stopcodex.pl oraz fnbg.org udało się nam zorganizować kilka seminariów na temat Codex oraz rozpromować ryzyko, jakie niesie GMO i Codex sam w sobie. Narodziła się także pierwsza edycja Festiwalów Filmów Kontrowersyjnych oraz akcja “Wszystko jest w PorządQ” (o której już niedługo więcej informacji).
Podsumowanie tego, co stało się w Polsce pozwolę sobie zaprezentować na poniżej animacji autorstwa poprawnegopolitycznie (poprawnypolitycznie.blogspot.com), którą można znaleźć pod adresem:
http://7qzaq1mccnia.az.pl/temp/20_lat_wolnosci_podsumowanie/2009_podsumowanie_loader.swf
Sto lat o-O !!
rzuber
Brak wpisów o podobnej tematyce.







listopad 27th, 2009 at 18:03
Sto lat, sto lat!!
Oby tak dalej, bo to kawał dobrej roboty:)
czytam, podziwiam, gratuluję i pozdrawiam:)
listopad 27th, 2009 at 19:35
warto się zmieniać, warto rozmawiać, warto czytać o-O
listopad 27th, 2009 at 20:48
Czyli -”pierwsze koty za płoty”
gratuluję i życzę dalszych rocznic oraz satysfakcji z wykonywanej pracy
ze swej strony dziękuję za bardzo ciekawe informacje i również ciekawe komentarze
pozdrawiam wszystkich z “otwartymi oczami”
listopad 27th, 2009 at 21:52
100 ja to bym i 200 pożyczył…
Dobra i jedna świeczka, za rok dwie a potem to już z górki…
listopad 28th, 2009 at 22:13
Dzięki za to,że stworzyłeś tą stronę. Wszystkiego dobrego!
listopad 29th, 2009 at 00:53
Serdecznie Cię pozdrawiam i szczerze cieszę się że jesteś. Twoja strona tak bardzo otworzyła mi oczy, że kilkanaście dni nie mogłam z wrażenia ich zamknąć by spokojnie usnąć. Była załamka, okres poczucia beznadziei i bezradności a potem wewnętrzny bunt, siła i wiara, że można i trzeba współdziałać aby chronić nas i naszą Ziemię. Dzięki Ci za to
listopad 29th, 2009 at 10:13
Gratulacje i liczę na kolejne owocne lata!
listopad 29th, 2009 at 11:41
i WARTO było poświęcić co jakiś czas te kilka minut na czytanie,a wiedzieć o tym wszystkim poddaje pomysły jak temu zaradzić! ;)))
…oczywiście i przede wszystkim: zaczynając od siebie.
jak dla mnie, Rzuber-REWELACJA! fenx & BIG gratulations!!!
;)))
listopad 29th, 2009 at 22:16
gratulacje!!!Dzieki Tobie i podobnym moj swiat juz nie jest taki jak byl. Juz nie mysle ze “zycie to jedno wielkie gowno, a potem sie umiera”,(bo zawsze bylo podejrzenie ze zyjemy w matrixe). Wspaniale ze sa osoby odwazne i myslace, ze jesli chcesz znalezc prawde to znajdziesz ja, i nie dadza tego ani politycy, ani religia, ani milosc, to czlowiek sam kreuje siebie i swoja rzeczywistosc poprzez wspanialy dar wolnosci. Walczmy z tymi ciemnymi silami ktore chca nam te wolnosc odebrac.
grudzień 3rd, 2009 at 07:36
100 lat. Dzięki że otworzyłeś mi oczy.
grudzień 3rd, 2009 at 23:47
Gratuluje owocnej pracy. Dużo ważnych i ciekawych informacji, bardzo profesjonalnie. Oby tak dalej!
grudzień 6th, 2009 at 22:54
Rzuber od tej stronki zacząłem brnąc w niektóre rzeczy. Mleko=syf(100%), Codex Alimentarus=syf, E951=syf, i wiele innych..
Na tym jednam mnie ośmieszyli “chemtrails”. Czas minął, to dzieło pokazuje inne oblicze i wypociny “opornych” stały się śmieszne.
Więc moje PROROCTWO mówi CHEMTRAILS pokaże wam ROGI ::
grudzień 7th, 2009 at 15:17
fajne ale od jakiegoś czasu nie ma nowych wpisów, wykombinuj coś
grudzień 12th, 2009 at 23:03
Gratulacje i wszystkiego najlepszego! Potrzeba więcej takich stron!
grudzień 30th, 2009 at 21:13
puk puk czy serwis został zamknięty, oddawna nic nowego sie juz nie pokazuje… szkoda… wileka szkoda…
puki co polecam nowy blog
http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/
grudzień 31st, 2009 at 16:13
Jest tyle ciekawych tematów, pasujących tutaj. Dawaj, pojedziemy.